În premieră națională, ACS 4Sports București și Online Video Network oferă tuturor fanilor posibilitatea de a urmări în transmisiune directă, pe internet, prima partidă din cadrul Turneului Semifinal (GVB) al Campionatului Național de Juniori U13.
Vineri, 14 februarie 2014, de la ora 10.00, va fi transmis în direct primul meci al Turneului, care va opune ACS 4Sports și LPS Viitorul 2 Simon. Partida se va desfășura în Sala de Sport a Universității de Științe Agronomice și Medicină Veterinară București (Sala Agronomia).
Stream-ul live va fi disponibil la adresa: www.ovn.ro/play/baschet

 VIZIONARE PLĂCUTĂ!!!

Grafica: ovn.ro

ALTE ȘTIRI 4SPORTS...

Reprezentanți ai generațiai 1999, formați baschetbalistic în cadrul Agronomia 4Sports București, completează lotul de jucători al formației antrenate de Sașa Ocokoljic și Zoltan Safar.
Desi s-a dat startul noului sezon, vrem sa va reamintim cateva dintre momentele-cheie din campionatul trecut pentru ca ele sunt rasplata serilor lungi in sala de sport si a efortului pe care copiii il depun spre performanta.
Dupa o veste buna, iata ca vine o veste si mai buna! CSA Steaua București deschide noul sezon cu Safar Gîngu Zoltan, Presedintele 4Sports, in rolul de Antrenor Secund, alaturi de Sasa Ocokoljic. In plus, baschetbalistul profesionist Nikola...
HAI ROMANIA !!!
16 Septembrie 2018
Cristi Cotoara , Matei Bodea , David Vaida si Alexandru Lazar fac parte din Lotul National U16 !!!HAI ROMANIA !!!💪🏀🇷🇴

20170501 logo turneu web


SÂMBĂTĂ - 06.05.2017
14.00 CSU Știința vs U BT Cluj
16.00 CSU Sibiu vs Steaua CSM EximBank
18.00 CN Aurel Vlaicu vs ABC Atheltic Constanța
20.00 ACS 4Sports Agronomia vs CSS Bega Timișoara


DUMINICĂ - 07.05.2017
14.00 U BT Cluj vs CSU Sibiu
16.00 Steaua CSM EximBank vs CSU Știința
18.00 CSS Bega Timișoara vs CN Aurel Vlaicu
20.00 ABC Atheltic Constanța vs ACS 4Sports Agronomia


LUNI - 08.05.2017
12.00 Steaua CSM EximBank vs U BT Cluj
14.00 CSU Știința vs CSU Sibiu
16.00 ABC Atheltic Constanța vs CSS Bega Timișoara
18.00 ACS 4Sports Agronomia vs CN Aurel Vlaicu


MARȚI - 09.05.2017
12.00 A3 vs B4
14.00 B3 vs A4
16.00 A1 vs B2
18.00 B1 vs A2


MIERCURI - 10.05.2017
09.00 LOC 7 - 8
11.00 LOC 5 - 6
13.00 Finala Mică
15.00 Finala Mare
17.00 Festivitate de Premiere

 

Sigla Carbon Expert2 18


Sigla Seal Carbon Expert